Klik hier voor alle informatie over "Glasvezelkabel op Maat" en vraag vrijblijvend uw offerte aan
" />
Artikel #: HLPSUCC24M
  • FO Universeel kabel afmontage 2x 24 SC MM connector
Artikel #: HLPSUCC24M
Hoeveelheid:
Verkoopseenheid:
Minimale bestelhoeveelheid:
Op voorraad:

Afmontage universele glasvezelkabel op maat 2x 24 SC MM connector
HLPSUCC24M

De correcte prijs voor een Glasvezelkabel op Maat wordt bij Schrack Technik met twee verschillende artikelnummers berekend.

Het eerste artikelnummer begint met HSEAKBH… en betreft de universele glasvezelkabel met het gewenste aantal vezels en de gewenste glasvezelcategorie. Hier wordt de lengte van uw Glasvezelkabel op Maat ingevuld.

Het tweede artikelnummer start met HLPSU….. en betreft de glasvezelafmontage. Dit is de afmontage van het gewenste aantal vezels in de gewenste categorie, inclusief connectoren aan beide zijden van de glasvezel en een trekbescherming aan één zijde. Per gevraagde glasvezelkabel op maat hoort er 1x HLPSU….. toegevoegd te worden.

Alle informatie over Glasvezelkabel op Maat op een rijtje

Klik hier voor alle informatie over "Glasvezelkabel op Maat" en vraag vrijblijvend uw offerte aan

Contacteer ons, wij helpen u meteen bij de opzet van uw correcte glasvezelconfiguratie. Zo kent u ook onmiddellijk uw prijs! Eenmaal u van ons de offerte ontvangen hebt, kan u deze via uw Online Schrack Profiel via de webshop bestellen.

Na bevestiging van uw bestelling garanderen wij een levering van de glasvezel op maat binnen de 3 weken.

EAN-Code 9004840776607
Omgevingstemperatuur min. -20°C
Omgevingstemperatuur max. 60°C
Productgamma Assemblage
Vezels 50/125µ OM2 multimode, 50/125µ OM3 multimode, 50/125µ OM4 multimode
FO aansluitingen SC/SC
Volle verpakking 1 Stk